Zaloguj się. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Aktualności

Trzęsacz. Dzień Dziecka z Wąskotorówką
Autor: Urząd Gminy Rewal, dnia 28-05-2014
W piątek, 30 maja Nadmorska Kolej Wąskotorowa Sp. z o.o. zaprasza wszystkie dzieci do udziału w pikniku z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Festyn odbędzie się na obiekcie Orlik, przy ul. Pałacowej w Trzęsaczu. Z terenu imprezy będzie można korzystać w godz. 10:00-15:00.

Impreza skierowana jest przede wszystkim do szkół podstawowych, przedszkoli oraz zielonych szkół z terenu Powiatu Gryfickiego. W ramach festynu odbędą się konkursy, wesołe zabawy dla dzieci oraz konkurencje sportowe prowadzone przez animatorów z wieloletnim doświadczeniem.
W programie odbędzie się m.in.: Wyścig Hulajnóg o Puchar Neptuna z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez muzeum w Trzęsaczu, występ magika, będzie stoisko malowania twarzy, a dla odważnych -  zorbing i żyroskop. Jak na prawdziwy festyn przystało nie zabraknie również kiełbasek z grilla, waty cukrowej, czy ulubionych szejków lodowych.

Grupom zorganizowanym spoza terenu gminy Rewal (Gryfice, Paprotno, Karnice), w celu zmniejszenia kosztów proponujemy dojazd na imprezę koleją wąskotorową. Wyjazd z dworca Gryfice Wąsk. w kierunku Trzęsacza o godz. 8:40 i powrót kursem specjalnym o godz. 15:00 z Trzęsacza.
Grupy z terenu gminy Rewal mogą dojechać na miejsce imprezy w Trzęsaczu zgodnie z rozkładem jazdy, obowiązującym od 1 maja 2014 r.
Uwaga: 30 maja, oprócz regularnych kursów rozkładowych proponujemy skorzystanie z kursów specjalnych: z Gryfic, o godz. 13:20 oraz powrotnego do Gryfic - pociąg podstawiony będzie na dworcu w Trzęsaczu o godz. 15:00. 

Promocyjna cena biletu w dniu imprezy wynosi 10 zł od osoby i obejmuje przejazd tam i z powrotem na wszystkich trasach (również na trasie Gryfice - Pogorzelica-Gryfice)  oraz zestaw grillowy: kiełbaskę plus dodatki.
Przy wykupieniu biletu na przejazd koleją wąskotorową w dn. 30 maja, oferujemy voucher na bilet wstępu do ultranowoczesnego Multimedialnego Muzeum na Klifie w Trzęsaczu w super promocyjnej cenie -  5 zł (promocja dotyczy dzieci do 16. roku życia).
W pozostałe dni weekendu (sobota 31.05 i niedziela 01.06) zapraszamy do skorzystania z promocyjnych cen na przejazd kolejką wąskotorową. Dzieci do 16. roku życia płacą za bilet tylko 5 zł.

Program imprezy znajduje się w dziale ZAPOWIEDZI.
REKLAMA
Pojezierze Myśliborskie - Cudna Kraina

Podziemne miasto

Rewal tanie pokoje

POLECAMY W POLSCE
Synagoga w Kazimierzu Dolnym.   Kazimierz Dolny
Pokoje gościnne Beitenu  w dawnej synagodze usytuowanej w samym sercu Kazimierza Dolnego,  pomiędzy Małym i Dużym Rynkiem. ----->

Zamek Gniew   Zamek Gniew
Potężna gotycka twierdza, siedziba królów, hetmanów i starostów, słynący z  turniejów, zaciętych bitew i spektakli zaprasza.  ----->

Karpacz. Hotel Artus.   Karpacz. Hotel Artus
Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Karkonoskiego Parku Narodowego wyróżnia nas wśród innych hoteli. Cisza, spokój i bliskość gór.  ----->

Łagów. Bukowy Dworek   Łagów. Bukowy Dworek
Położony na obrzeżach Łagowskiego Parku Krajobrazowego oferuje kryty basen, centrum fitness, saunę, korty tenisowe oraz wannę z hydromasażem.   ----->
 
POLECAMY
Moja Polska. Miejsca warte zobaczenia! KREDYCIAK : Forum kredytowe zawierające opisy ofert  z sektora finansowego
średnia ilość wyświetleń dziennie: 181 372
  Newsletter zp.pl
Drogi czytelniku:
Dokonałeś historycznego odkrycia? Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia? Chciałbyś podzielić się z nami wiedzą na temat atrakcji turystycznej, o której warto opowiedzieć? Wystarczy, że do nas napiszesz! mail: info@zp.pl